Lakiernictwo
Lakiernictwo

Dzięki naszej wiedzy, doświadczeniu i wyposażeniu naszej firmy jesteśmy w stanie wykonać każdą naprawę lakierniczą począwszy od drobnych napraw wykonywanych w ciągu jednego dnia a kończąc na lakierowaniu całych samochodów. Od 1992 systematycznie uczestniczymy w szkoleniach organizowanych przez dostawców lakierów. Pozwalają one nam być na bieżąco z nowościami technologicznymi jakie pojawiają się w temacie napraw lakierniczych samochodów.


Proces malowania odbywa się w nowoczesnej kabinie lakierniczej USI ITALIA co w znacznym stopniu skraca czas procesu aplikacji  jak też w ogromnej mierze podnosi jakość nakładanej powłoki. Trzeba w tym miejscu dodać , że nałożenie powłoki lakieru wodo rozpuszczalnikowego  jest nie możliwe do wykonania bez  kabiny lakierniczej.

 

Ciągły monitoring procesu przygotowania samochodu do lakierowania i samego lakierowania przez dostawcę materiałów lakierniczych zaowocował przyznaniu nam certyfikatu 5-letniej gwarancji na powłokę lakierniczą udzielonego nam przez firmę SIKKENS. Dwa razy do roku przechodzimy też audyt organizowany przez PZU S.A. badający jakość wykonywanych  napraw i poziom zadowolenia klientów.

 

Nasz dział odnowy powłok lakierniczych pozwoli na przywrócenie Państwa samochodowi dawnego blasku a mini naprawy lakiernicze ukryją drobne uszkodzenia samochodu.