Likwidacja szkód komunikacyjnych
Likwidacja szkód komunikacyjnych

Wieloletnia współpraca z PZU zaowocowała przyjęciem nas w 2004 roku do Sieci Naprawczej PZU S.A. Daje to nam ogromne pole do popisu w zakresie likwidacji szkód komunikacyjnych dla tej firmy. Posiadamy uprawnienia do przyjmowania zgłoszenia szkody , jej opisu merytorycznego i technicznego ze zrobieniem zdjęć i kalkulacji naprawy włącznie. Opis i naprawa samochodu odbywa się w terminie odpowiadającym naszemu klientowi. Rozliczenie bezgotówkowe, które jesteśmy w stanie przejąć na siebie sprawi ,że poszkodowany nie będzie musiał angażować swoich środków  finansowych i oczekiwać na ich pokrycie przez firmę ubezpieczeniową. Wystarczy tylko przyjechać bądź zadzwonić do nas a my załatwimy resztę za Państwa.

 

Likwidujemy też szkody dla pozostałych firm ubezpieczeniowych.  W tym przypadku pomagamy przy zgłoszeniu szkody , nadzorujemy opis techniczny i prowadzimy w imieniu poszkodowanego pełny proces likwidacji, łącznie z rozliczeniem bezgotówkowym.

 

Na życzenie klienta jesteśmy w stanie zoptymalizować koszty naprawy jego samochodu poprzez zastosowanie alternatywnych bądź używanych części zamiennych. Szczególnie ma to zastosowanie w przypadku szkody całkowitej.

 

Proszę przy tym pamiętać, że fakt zaistnienia szkody całkowitej nie przekreśla możliwości naprawy samochodu i przywrócenia go do pełnej sprawności technicznej.

 

Współpracujemy z wyspecjalizowaną kancelarią prawną która skutecznie egzekwuje roszczenia poszkodowanych w stosunku do firm ubezpieczeniowych.